Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych w Warlubiu

Rozkłady jazdy

 

Bus gminny LIPINKI nr rej. CSW 93ST

  

 

DOWOZY: 

6.35 – Stara Huta

6.50 - Mątasek

7.00 - Krzewiny

7.05 - Zamczyska

7.15 – Leśniczówka Stara Huta

7.25 – Stara Huta

7.40 – Leśniczówka Borsukowo

7.50 - Rybno

7.55 – Lipinki - szkoła 

 

ODWOZY:   

GODZ. 11.45, 12.40, 13.40, 14.35, 15.25 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU



Bus gminny WARLUBIE nr rej. CSW 21EH

 

 

DOWOZY:

 

I ZMIANA:

 

6.55 – Bąkowski Młyn

 

7.05 – Płochocin (koło posesji nr 30 - Błądziejewo)

 

7.09 – Płochocin III (posesja nr 24)

 

7.15 – Warlubie szkoła

 

---------------------------------

 

7.20 – Kurzejewo

 

7.25 – Gajewo

 

7.30 – Warlubie szkoła

 

  

 

II ZMIANA:

 

9.40 – Kurzejewo

 

9.55 – Płochocinek Czubatki

 

10.05 – Płochocinek V

 

10.10 – Płochocin kościół

 

10.15 – Płochocin Błądziejewo (śr., czw.)

 

10.30 – Warlubie szkoła

 

 

ODWOZY:

 

GODZ. 11.45, 12.45, 13.35, 14.25, 15.15 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU


 

ROZKŁAD JAZDY PKS GRUDZIĄDZ
                   
Lipinki – Warlubie          
Nazwa miejscowości godziny odjazdu    
Lipinki szkoła 6:45  

 

Mątasek I droga na Zamczyska 6:50  

 

Mątasek II posesja nr 4 6:52  

 

Mątasek III kaplica 6:55  

 

Krzewiny I wieś 7:02   13:18 14:03  

Krzewiny skrzyżowanie do Osin 6:58   13:19 14:05  

Płochocinek DW214 koło p. Malinowskiej 7:06   13:20 14:07  

Płochocinek V koło p. Redies 7:08
13:22 14:09  

Płochocinek IV czubatki ..... 7:30 .... ....  

Płochocinek III posesja nr 27 ..... 7:34 .... ....  

Płochocinek II posesja nr 30 ..... 7:38 .... ....  

Płochocinek I świetlica wiejska ..... 7:40 .... ....  

Płochocin II posesja nr 2 ..... 7:42 .... ....  

Płochocin – kościół ..... 7:44 .... ....  

Warlubie ul.Szkolna 7:23 7:48 13:32 14:19  

Warlubie I Szkoła 7:25 7:50 13:33 14:20  

         




         




Lipinki – Warlubie POWRÓT
     
Nazwa miejscowości godziny odjazdu    
Warlubie I Szkoła 7:20 12:45 13:35 14:25  

Warlubie ul Szkolna ..... ..... .... ....  

Płochocin – kościól ..... 12:51 13:41 14:31  

Płochocin II posesja nr 2 ..... 12:53 13:43 14:33  

Płochocinek I świetlica wiejska ..... 12:55 13:45 14:35  

Płochocinek II posesja nr 30 ..... 12:57 13:47 14:37  

Płochocinek III posesja nr 27 ..... 13:01 13:51 14:41  

Płochocinek IV czubatki 7:30 13:05 13:55 14:45  

Płochocinek V, G5
..... .... ....  

Płochocinek DW214 koło pos. Malinowskiej
13:11 14:01 14:49  

Krzewiny skrzyż do Osin
13:17 14:07 14:55  

Krzewiny I wieś
..... .... ....  

Mątasek III kaplica


14:58  

Mątasek II posesja nr 4


15:01  

Mątasek I droga na Zamczyska


15:04  

Lipinki szkoła


15:11  

       
     

                   
Buśnia – Warlubie          
Nazwa miejscowości odjazdy  
Buśnia przy sklepie     7:10   10:10 13:00 13:50 14:45  
Rulewo     .....   ..... .... .... .....  
Rulewo przy sklepie     7:14   10:14 13:04 13:54 14:49  
Bąkowo I posesja nr 31     7:17
10:17 13:07 13:57 14:52  
Bąkowo II przepompownia     7:21 7:40 10:21 13:11 14:01 14:56  
Bzowo II stacja benzynowa     ..... 7:42 10:23 13:14 14:04 14:59  
Bzowo I plac zabaw     ..... 7:44 10:25 13:16 14:06 15:01  
Bzowo DK 91     ..... 7:47 10:28 13:19 14:09 15:04  
Warlubie II Trzy Korony     ..... 7:49 10:30 13:21 14:11 15:06  
Warlubie ul.Szkolna     7:25 7:51 10:32 13:23 14:13 15:08  
Warlubie I Szkoła     7:26 7:53 10:34 13:25 14:15 15:10  
                   
                   
Buśnia – Warlubie POWRÓT        
Nazwa miejscowości odjazdy  
Warlubie I Szkoła     9:55 12:45 13:35 14:25 15:15    
Warlubie ul.Szkolna     ..... ..... .... .... ....  
Warlubie II Trzy Korony     ..... ..... .... .... ....  
Bzowo DK 91     ..... ..... .... .... ....  
Bzowo I plac zabaw     ..... ..... .... .... ....  
Bzowo II stacja benzynowa     ..... ..... .... .... ....  
Bąkowo II przepompownia     9:58 12:48 13:38 14:28 15:18  
Bąkowo I posesja nr 31     10:02 12:52 13:42 14:32 15:22  
Rulewo przy sklepie     10:05 12:54 13:45 14:35 15:25  
Rulewo     10:07 12:56 13:47 14:37 15:27  
Buśnia przy sklepie     10:10 12:59 13:50 14:40 15:30  
                 
                 
Krusze – Warlubie przez Wielki Komorsk          
Nazwa miejscowości odjazdy      
Krusze las     7:10


     
Krusze III posesja nr 24     7:15


     
Krusze I posesja nr 33     7:20


     
Krusze II posesja nr 9     7:23


     
Osiek I     7:25


     
Osiek     7:27


     
Komorsk ul Grudziądzka     7:29


     
Wielki Komorsk I Szkoła     7:32


     
Mały Komorsk ul. Nowska     7:37


     
Wielki Komorsk I Szkoła     7:43


     
Wielki Komorsk ul. Warlubska     7:45


     
Warlubie III ul.Szkolna     7:48


     
Warlubie I Szkoła     7:50


     
                   
                   
Krusze – Warlubie przez Wielki Komorsk POWRÓT        
Nazwa miejscowości odjazdy      
Warlubie Szkoła     12:20 13:35 14:20 15:15      
Warlubie III ul.Szkolna     ..... ..... .... ....      
Wielki Komorsk ul. Warlubska     12:23 13:40 14:23 15:20      
Wielki Komorsk I Szkoła     12:28 13:45 14:25 15:22      
Mały Komorsk ul Nowska     12:31 13:48 14:28 15:25      
Wielki Komorsk I Szkoła     12:33 13:51 14:31 15:31      
Komorsk ul Grudziądzka     12:35 13:53 14:33 15:33      
Osiek     12:37 13:55 14:35 15:36      
Osiek I     12:39 13:57 14:37 15:38      
Krusze II posesja nr 9     12:41 13:59 14:39 ....      
Krusze I posesja nr 33     12:43 14:01 14:41 15:40      
Krusze III posesja nr 24     ..... 14:06 .... ....      
Krusze las     12:45 14:11 14:43 15:45      



Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 04 września 2019 13:44
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tomasz Wiśniewski
Ilość wyświetleń: 144
24 lutego 2020 09:36 (Tomasz Wiśniewski) - Zmiana treści zakładki.
24 lutego 2020 09:35 (Tomasz Wiśniewski) - Zmiana treści zakładki.
05 września 2019 08:44 (Tomasz Wiśniewski) - Zmiana treści zakładki.
Realizacja: IDcom.pl